Ciekawostki

Olivia Business Centre to miejsce gdzie swoją siedzibę ma Sponsor Główny Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu Grupa Energa SA .
Grupa Energa S.A. to jedna z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jeden z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawową jej działalnością jest wytwarzanie, dystrybucja, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie (Youth Ollympic Games) to impreza organizowana przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Pomysł imprezy przedstawił w roku 2001 Jacques Rogge. 6 lipca 2007 członkowie MKOL, na 119 sesji w Gwatemali, potwierdzili organizację młodzieżowej wersji igrzysk olimpijskich. Youth Olympic Games są największym wydarzeniem sportowym dla młodych sportowców w wieku 15 do 18 lat. Od innych tego typu eventów odróżnia je ciekawy i unikalny program kulturalny, dotyczący między innymi historii i idei igrzysk olimpijskich. Impreza łączy w sobie sportową rywalizację z edukacją, ucząc młodych sportowców z całego świata odpowiedzialności społecznej, rozwoju umiejętności oraz zdrowego stylu życia. Polski Związek Bobslei i Skeletonu obecnie poszukuje młodych zawodników