zgłoszenie sponsora do związku

 

g2v1

DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Sponsor

Jesteś pasjonatem sportowym i chcesz wspomóc innych? Dołącz do naszej drużyny i budujmy wspólnie sukces naszych sportów olimpijskich. Wspomóż Polską Reprezentację w drodze o medale olimpijskie. Gwarantujemy emocje i dobrą zabawę. Zgłoś się i dołącz do naszego sportowego klubu biznesu.

Korzyści:

Odliczenie od podatku

Przekazaną do nas darowiznę możesz odliczyć od podatku. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to wystawimy Ci również fakturę.

Klub Biznesu Zimowej F1

Dołącz do naszego Klubu Biznesu Zimowej Formuły 1. Dostaniesz zaproszenie na nasze spotkania w gronie takich pasjonatów sportu.

Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Gdzie możesz wysłuchać sprawozdania z minionego sezonu i poznać nasze plany na przyszłość. Możesz zgłaszać wnioski i współuczestniczyć w rozwoju naszych sportów olimpijskich