Kolejny sponsor PŚ i MŚ

Światowe bobsleje i skeleton pozyskały nowego sponsora!!! Jest to uznana firma motoryzacyjna LIQUI MOLY GmbH z siedzibą w Ulm w południowych Niemczech, która oferuje szeroką paletę doskonałej jakości produktów jak np.: oleje silnikowe, dodatki, produkty pielęgnacyjne do samochodów i produkty do ich serwisowania.
Koncern LIQUI MOLY został Oficjalnym Głównym Sponsorem Pucharu Świata i mistrzostw świata w bobslejach i skeletonie! Umowa została zawarta na dwa lata, począwszy od tego sezonu.

Porozumienie między Międzynarodową Federacją Bobslei i Skeletonu oraz niemiecką firmą zostało wynegocjowane przez Infront Sports & Media – oficjalnego partnera marketingowego IBSF.

Asortyment LIQUI MOLY obejmuje 4000 artykułów. LIQUI MOLY tworzy i testuje swoje produkty we własnych laboratoriach, produkuje wyłącznie w Niemczech i sam wprowadza swoje produkty na rynek. Założona przed ponad 50 laty firma LIQUI MOLY należy do wiodących firm tej branży. Swoje produkty sprzedaje w Niemczech oraz w 100 innych krajach.