DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach, zapraszamy do strony zgłoszenie klubu do związku. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie, zapraszamy do strony zgłoszenie sponsor. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Jesteś szybki, silny i sprawny fizycznie? Uprawiałeś długo inną dyscyplinę sportu i nie odniosłeś sukcesów jakich oczekiwałeś? Chciałeś pojechać na Igrzyska Olimpijskie? Z nami jest to możliwe. Nie zmarnuj szansy i wieloletniego wysiłku sportowego. Z nami możesz więcej. Zgłoś się!

To cel każdego sportowca. Z nami możesz pojechać na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli w swoim spocie do tej pory nie dostałeś się do olimpijskiej drużyny. Jak już byłeś na Igrzyskach do zapraszamy tym bardziej. Możesz pojechać również na Zimowe. To dopiero wyczyn ;).

Jesteś szybki i silny. Udowodnij to i zmierz się z naszymi zawodnikami Kadry Narodowej. Pokaż, że jesteś lepszy i zasługujesz na miano Reprezentanta Polski. 

Brakuje Ci wrażeń i adrenaliny? Dobrze trafiłeś. Ten sport jest dla Ciebie. Zjeżdżając lodową rynną z prędkością ponad 100 km i czując na zakrętach przeciążenia wielkości 4-5 G poczujesz coś czego trudno doświadczyć gdziekolwiek indziej. Nie zwlekaj- zapisz się już dziś i walcz o dołączenie do naszej drużyny!

Reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacje, inny podmiot prawny) i chcesz działać w zakresie naszych sportów? Dołącz do naszej drużyny i rozwijaj zimowe dyscypliny olimpijskie.

Po zgłoszeniu otrzymasz od nas licencję sportową, która potwierdzi wszystkim, że rozwijasz zimowe dyscypliny olimpijskie. Możesz aplikować o dodatkowe środki w swoim województwie, gminie, mieście jak również w Ministerstwie Sportu. Zyskasz prestiż oraz zapiszesz się na kartach historii tej dyscypliny sportu.

Będziesz mógł zgłaszać zawodników do naszego związku. Mogą to być przyszli olimpijczycy, którzy będą wywodzić się z Twojego klubu.

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Możesz mieć wpływ na rozwój zimowych dyscyplin olimpijskich w Polsce. 

Jesteś pasjonatem sportowym i chcesz wspomóc innych? Dołącz do naszej drużyny i budujmy wspólnie sukces naszych sportów olimpijskich. Wspomóż Polską Reprezentację w drodze o medale olimpijskie. Gwarantujemy emocje i dobrą zabawę. Zgłoś się i dołącz do naszego sportowego klubu biznesu.

Przekazaną do nas darowiznę możesz odliczyć od podatku. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to wystawimy Ci również fakturę. 

Dołącz do naszego Klubu Biznesu Zimowej Formuły 1. Dostaniesz zaproszenie na nasze spotkania w gronie pasjonatów sportu. Będziesz miał możliwości nie tylko spotkania z innymi osobami prowadzącymi przedsiębiorstwa i kochającymi sport, ale także szansę na podjęcie nowych inicjatyw biznesowych.

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku, gdzie możesz wysłuchać sprawozdania z minionego sezonu i poznać nasze plany na przyszłość. Możesz zgłaszać wnioski i współuczestniczyć w rozwoju naszych sportów olimpijskich.