Nasi trenerzy po szkoleniu olimpijskim w Szczyrku

W Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku zakończyła się konferencja trenerów szkolenia olimpijskiego w sportach zimowych PyeongChang2018- Beijing2022. Nasi trenerzy główni bobslei i skeletonu uczestniczyli w szkoleniu wraz z innymi trenerami sportów zimowych. Był czas na wysłuchanie wykładów, dyskusje, ale również prezentacje dokonań w drodze do Igrzysk Olimpijskich- PyeongChang 2018 i przedstawienie planów na następną olimpiadę- Pekin 2022.

To były bardzo owocne i ciekawe trzy dni warsztatów, wykładów oraz prezentacji dotychczasowych osiągnięć, jak również planów na przyszłość poszczególnych dyscyplin. Było intensywnie i merytorycznie. Interdyscyplinarna wymiana doświadczeń, pytania do ekspertów, ciekawe tematy, analizy, podsumowania w gronie osób sportu wyczynowego. To wszytko stworzyło dobrą atmosferę do wymiany myśli szkoleniowych.

Podziękowania dla Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Instytutu Sportu, który zorganizował konferencję w ramach projektu Akademia Trenerska.

Na zdjęciu nasi trenerzy Kadry Narodowej z przedstawicielami MSiT i IS-PIB.
Oleg Polyvach- trener główny skeletonu Oleg Polyvach, Marcin Nowka- dyrektor Departamentu Sportu Wyczynowego MSiT, Janis Minins- trener główny bobslei, Urszula Włodarczyk- Dyrektor Instytutu Sportu- Państwowego Instytutu Badawczego.