Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2017 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa Polski Związek Bobslei i Skeletonu.

Oby te święta były dla wszystkich związanych z naszymi olimpijskimi dyscyplinami czasem odpoczynku, ładowania baterii, ale również zadumy nad dotychczasowymi osiągnięciami. Nasze drużyny bobslejowe i skeletonowe są prawie jak rodziny spędzając ze sobą większość czasu w ciągu roku, ale powroty do domów pozwalają odpocząć w rodzinnej i świątecznej atmosferze, złapać oddech przed następnymi sportowymi i życiowymi wyzwaniami.

Przed nami pierwsze w historii naszego Związku Igrzyska Olimpijskie. Mamy nadzieję, że najbliższe tygodnie przyniosą udane dla nas rozstrzygnięcia, a najbliższy rok będzie zwieńczeniem ciężkiem pracy, natomiast otwarcie nowego rozdziału po Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChang 2018, przyniesie nowe możliwości, jak również wyzwania. Czego życzymy wszystkich zawodnikom, trenerom, członkom sztabu szkoleniowego, sponsorom, członkom zarządu, naszym sympatykom, kibicom oraz wszystkim, którzy śledzili i wspomagali nasze działania w drodze do sukcesów.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!