Więcej w mediach

Szwajcarski publiczny nadawca radiowo-telewizyjny – SRG SSR nabył prawa do transmisji największych zawodów w sportach zimowych, w tym zawodów Pucharu Świata oraz mistrzostw świata w bobslejach i skeletonie. Kontrakt został wynegocjowany przez Infront Sports & Media i obejmuje wszystkie prawa audiowizualne na sezon 2016/2017 i 2017/2018.

Infront Sports & Media jest wyłącznym partnerem marketingowy Międzynarodowej Federacji Bobslei i Skeletonu, podobnie jak Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie i Międzynarodowej Federacji Curlingu.

Koncern SRG SSR (z niem. Schweizerische Radio- und Fernsehgesellschaft, z franc. Société suisse de radiodiffusion et télévision, z włosk. Società svizzera di radiotelevisione, z retoroma. Societad svizra da radio e televisiun) powstał w 1931 roku i pełni rolę organizacji-matki wobec wszystkich kanałów publicznego radia i telewizji nadawanych w Szwajcarii, we wszystkich czterech językach urzędowych tego państwa, a także dla międzynarodowych kanałów radiowych nadawanych po angielsku oraz internetowych portali informacyjnych.

informacja_prasowa_srg-ssr