Zaczynamy w Pucku

Pierwsza konsultacja szkoleniowa dla kadry bobsleistów i skeletonistów przed zbliżającym się sezonem 2016/2017 odbędzie się w dniach 19-31 maja br. na obiektach FRKF Sport Hotel przy al. Lipowej 3 w Pucku. Na wniosek szefa szkolenia – Ronalda Mehlicha, do współpracy z naszymi zawodnikami zostali zaproszeni łotewscy trenerzy, odpowiedzialni za przygotowania bobsleistów – Janis Minins i skeletonistów – Martins Bite.

Każdy powołany zawodnik powinien posiadać własny sprzęt treningowy (dres, spodenki, koszulka, obuwie itp.) oraz badania lekarskie potwierdzające możliwość uprawiania sportu, wykonane u lekarz sportowego. Wszyscy zawodnicy, którzy wykonywali już badania w COMS, powinni dostarczyć aktualne badania z COMS. Kopię aktualnych badań należy dostarczyć e-mailem przed zgrupowaniem (do 13 maja br.).

Na zgrupowanie prosimy o zabranie całego posiadanego sprzętu PZBiS, powierzonego przed sezonem 2015/2016 lub 2014/2015. W szczególności ubioru, ale również sprzętu elektronicznego lub innego, który został przekazany przez PZBiS.

Związek pokrywa koszty przejazdów (komunikacją publiczna, a zwrot wydatków za dojazd nastąpi na podstawie biletów PKP, PKS) oraz ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu najpóźniej do dnia 6 maja 2016 roku na adres: biuro@pzbis.com

W przypadku pytań proszę o kontakt z:

Michał Bykowski
m.bykowski@pzbis.com
+48 791 574 767

UWAGA, kadra bobsleistów!


W załączniku przesyłamy plan treningowy od 1 do 18 maja br., przygotowany przez trenera Janisa Mininsa.

Plan treningowy – Janis Minins