Skip to content Skip to footer

Dołącz do nas

DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Zawodnik- Zgłoś się

Jesteśmy szybki, silny i sprawny fizycznie? Uprawiałeś długo inną dyscyplinę sportu i nie odniosłeś sukcesów jakich oczekiwałeś? Chciałeś pojechać na Igrzyska Olimpijskie? Z nami jest to możliwe. Nie zmarnuj szansy i wieloletniego wysiłku sportowego. Z nami możesz więcej. Zgłoś się!

Korzyści:

● Igrzyska Olimpijskie

To cel każdego sportowca. Z nami możesz pojechać na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli w swoim spocie do tej pory nie dostałeś się do olimpijskiej drużyny. Jak już byłeś na Igrzyskach do zapraszamy tym bardziej. Możesz pojechać również na Zimowe. To dopiero wyczyn ;).

● Szybkość i siła

Jesteś szybki i silny. Udowodnij to i zmierz się z naszymi zawodnikami Kadry Narodowej. Pokaż, że jesteś lepszy i zasługujesz na miano Reprezentanta Polski. 

● Adrenalina

Brakuje Ci wrażeń i adrenaliny? Dobrze trafiłeś. Ten sport jest dla Ciebie. Zjeżdżając lodową rynną z prędkością ponad 100 km i czując na zakrętach przeciążenia wielkości 4-5 G poczujesz coś czego trudno doświadczyć gdziekolwiek indziej. 

Klub- Zgłoś się

Reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacje, inny podmiot prawny) i chcesz działać w zakresie naszych sportów? Dołącz do naszej drużyny i rozwijaj zimowe dyscypliny olimpijskie.

Korzyści:

● Licencja sportowa

Po zgłoszeniu otrzymasz od nas licencję sportową, która potwierdzi wszystkim, że rozwijasz zimowe dyscypliny olimpijskie. Możesz aplikować o dodatkowe środki w swoim województwie, gminie, mieście jak również w Ministerstwie Sportu i Turystyki. 

● Zawodnicy

Będziesz mógł zgłaszać zawodników do naszego związku. Mogą to być przyszli olimpijczycy. 

● Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Możesz mieć wpływ na rozwój zimowych dyscyplin olimpijskich w Polsce. 

Sponsor- Zgłoś się

Jesteś pasjonatem sportowym i chcesz wspomóc innych? Dołącz do naszej drużyny i budujmy wspólnie sukces naszych sportów olimpijskich. Wspomóż Polską Reprezentację w drodze o medale olimpijskie. Gwarantujemy emocje i dobrą zabawę. Zgłoś się i dołącz do naszego sportowego klubu biznesu.

Korzyści:

● Odliczenie od podatku

Przekazaną do nas darowiznę możesz odliczyć od podatku. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to wystawimy Ci również fakturę. 

● Klub Biznesu Zimowej F1

Dołącz do naszego Klubu Biznesu Zimowej Formuły 1. Dostaniesz zaproszenie na nasze spotkania w gronie takich pasjonatów sportu. 

● Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Gdzie możesz wysłuchać sprawozdania z minionego sezonu i poznać nasze plany na przyszłość. Możesz zgłaszać wnioski i współuczestniczyć w rozwoju naszych sportów olimpijskich

X