DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach, zapraszamy do strony zgłoszenie klubu do związku. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie, zapraszamy do strony zgłoszenie sponsor. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Zawodnik- zgłoś się

Jesteś szybki, silny i sprawny fizycznie? Uprawiałeś długo inną dyscyplinę sportu i nie odniosłeś sukcesów jakich oczekiwałeś? Chciałeś pojechać na Igrzyska Olimpijskie? Z nami jest to możliwe. Nie zmarnuj szansy i wieloletniego wysiłku sportowego. Z nami możesz więcej. Zgłoś się!

» Igrzyska Olimpijskie

To cel każdego sportowca. Z nami możesz pojechać na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli w swoim spocie do tej pory nie dostałeś się do olimpijskiej drużyny. Jak już byłeś na Igrzyskach do zapraszamy tym bardziej. Możesz pojechać również na Zimowe. To dopiero wyczyn ;).

» Szybkość i siła

Jesteś szybki i silny. Udowodnij to i zmierz się z naszymi zawodnikami Kadry Narodowej. Pokaż, że jesteś lepszy i zasługujesz na miano Reprezentanta Polski.

» Adrenalina

Brakuje Ci wrażeń i adrenaliny? Dobrze trafiłeś. Ten sport jest dla Ciebie. Zjeżdżając lodową rynną z prędkością ponad 100 km i czując na zakrętach przeciążenia wielkości 4-5 G poczujesz coś czego trudno doświadczyć gdziekolwiek indziej. Nie zwlekaj- zapisz się już dziś i walcz o dołączenie do naszej drużyny!