DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach, zapraszamy do strony zgłoszenie klubu do związku. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie, zapraszamy do strony zgłoszenie sponsor. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Sponsor- zgłoś się

Zgłoś się
Jesteś pasjonatem sportowym i chcesz wspomóc innych? Dołącz do naszej drużyny i budujmy wspólnie sukces naszych sportów olimpijskich. Wspomóż Polską Reprezentację w drodze o medale olimpijskie. Gwarantujemy emocje i dobrą zabawę. Zgłoś się i dołącz do naszego sportowego klubu biznesu.

» Odliczenie od podatku

Przekazaną do nas darowiznę możesz odliczyć od podatku. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to wystawimy Ci również fakturę.

» Klub Biznesu Zimowej F1

Dołącz do naszego Klubu Biznesu Zimowej Formuły 1. Dostaniesz zaproszenie na nasze spotkania w gronie pasjonatów sportu. Będziesz miał możliwości nie tylko spotkania z innymi osobami prowadzącymi przedsiębiorstwa i kochającymi sport, ale także szansę na podjęcie nowych inicjatyw biznesowych.

» Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku, gdzie możesz wysłuchać sprawozdania z minionego sezonu i poznać nasze plany na przyszłość. Możesz zgłaszać wnioski i współuczestniczyć w rozwoju naszych sportów olimpijskich.