Skip to content Skip to footer

Zgłoszenie klubu

DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Klub

Reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacje, inny podmiot prawny) i chcesz działać w zakresie naszych sportów? Dołącz do naszej drużyny i rozwijaj zimowe dyscypliny olimpijskie.

Korzyści:

● Licencja sportowa

Po zgłoszeniu otrzymasz od nas licencję sportową, która potwierdzi wszystkim, że rozwijasz zimowe dyscypliny olimpijskie. Możesz aplikować o dodatkowe środki w swoim województwie, gminie, mieście jak również w Ministerstwie Sportu i Turystyki. 

● Zawodnicy

Będziesz mógł zgłaszać zawodników do naszego związku. Mogą to być przyszli olimpijczycy. 

● Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Możesz mieć wpływ na rozwój zimowych dyscyplin olimpijskich w Polsce. 

X