DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach, zapraszamy do strony zgłoszenie klubu do związku. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie, zapraszamy do strony zgłoszenie sponsor. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

 

Klub- zgłoś się

Reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacje, inny podmiot prawny) i chcesz działać w zakresie naszych sportów? Dołącz do naszej drużyny i rozwijaj zimowe dyscypliny olimpijskie.

» Licencja sportowa

Po zgłoszeniu otrzymasz od nas licencję sportową, która potwierdzi wszystkim, że rozwijasz zimowe dyscypliny olimpijskie. Możesz aplikować o dodatkowe środki w swoim województwie, gminie, mieście jak również w Ministerstwie Sportu. Zyskasz prestiż oraz zapiszesz się na kartach historii tej dyscypliny sportu.

» Zawodnicy

Będziesz mógł zgłaszać zawodników do naszego związku. Mogą to być przyszli olimpijczycy, którzy będą wywodzić się z Twojego klubu.

» Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Możesz mieć wpływ na rozwój zimowych dyscyplin olimpijskich w Polsce.