Niesamowity krok naprzód: Polski Związek Bobslei i Skeletonu nawiązuje współpracę z Energą z Grupy Orlen, która zostaje Sponsorem Głównym Polskiej Reprezentacji Bobslei i Skeleonu

Wspaniałe wiadomości nadchodzą z polskiego świata sportu! Polski Związek Bobslei i Skeletonu poinformował o podpisaniu umowy sponsoringowej z Energa z  Grupy Orlen. To przełomowy krok w rozwoju tych ekscytujących dyscyplin sportowych w Polsce, a także ważny moment dla krajowych zawodników, którzy pracują nieustannie, by zdobyć miejsce na podium w międzynarodowych zawodach.

 

Umowa została oficjalnie podpisana podczas ceremonii w siedzibie PZBiS, gdzie zgromadzeni goście, w tym przedstawiciele zarządu Energi i działacze sportowi, świętowali ten doniosły moment. Po latach ciężkiej pracy, ciągłego doskonalenia umiejętności i dążenia do uzyskania wsparcia, podpisanie umowy sponsoringowej z tak renomowanym podmiotem jak Energa jest dla PZBiS ogromnym sukcesem i zasłużoną nagrodą.

Umowa sponsoringowa z Energą z Grupy Orlen otwiera nowe horyzonty dla polskich bobsleistów i skeletonistów. Dzięki wsparciu finansowemu i inwestycjom w infrastrukturę, polscy sportowcy będą mieli lepsze warunki do treningu, co przełoży się na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników na arenie międzynarodowej. Ponadto, partnerstwo z tak dużym i szanowanym przedsiębiorstwem jak Energa z Grupy Orlen może przyczynić się do wzrostu zainteresowania bobslejem i skeletonem w Polsce, co w konsekwencji może skutkować wzrostem liczby młodych adeptów tych dyscyplin.

Sponsoring Energi z Grupy Orlen dla Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu jest doskonałym przykładem, jak zaangażowanie biznesu w rozwój sportu może wpłynąć na pozytywne zmiany w polskim sporcie. Dzięki takim inicjatywom, polscy sportowcy mają możliwość zdobywania medali na arenie międzynarodowej, a także inspirują kolejne pokolenia do podążania za swoimi sportowymi marzeniami.

Bobsleje i skeleton to dyscypliny, które wymagają nie tylko ogromnego wysiłku fizycznego, ale także odwagi i poświęcenia. Polski Związek Bobslei i Skeletonu oraz Energa z Grupy Orlen wykazują, że współpraca między sportem a biznesem może stworzyć doskonałą platformę do osiągania wspólnych celów i promowania sportowej pasji w całym kraju.

Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie przyszłość dla polskich bobsleistów i skeletonistów pod skrzydłami Energi z Grupy Orlen. Mamy nadzieję, że to partnerstwo otworzy drogę do jeszcze większych osiągnięć i wspaniałych chwil sportowej chwały na arenie międzynarodowej!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku: